Eko-Faktura

TO NAJSZYBSZY DOSTĘP DO TWOICH FAKTUR

Biznes odpowiedzialny ekologicznie PODSUMOWUJĄC TO MOŻESZ BYĆ TY

eko-faktura-formularz-zamowien-podglad-w-telefonie

Eko-Faktura – Twoje korzyści:

Szybki i wygodny dostęp do faktur

z każdego urządzenia z zainstalowaną pocztą elektroniczną, w rezultacie masz dostęp do FV w momencie nadania numeru listu przewozowego dla Twojego zamówienia.

Całkowicie bezpłatna

wybierana każdorazowo przy składaniu zamówienia w formularzu zamówień, co więcej zawsze aktualny adres e-mail.

Dbasz o środowisko

każda faktura elektroniczna lepiej służy ochronie środowiska niż najbardziej ekologiczne drukarki, po pierwsze EKOLOGIA.

Szybciej u Ciebie niż Twoje zamówienie

Eko-Fakturę wysyłamy od razu w momencie nadania numeru listu przewozowego Twojemu zamówieniu, więc masz ją u siebie zanim Twoja paczka/paleta opuści nasz Magazyn Główny ChinaHURT.

Jak aktywować
eko-fakturę?

Wybierz opcję wyboru podczas składania zamówienia

W formularzu zamówień podczas składania zamówienia pojawia się zapytania, którą FV masz zamiar wybrać. Masz możliwość zaznaczania opcji eko-faktura lub standardowa faktura. Innymi słowy ten wybór należy tylko do Ciebie.

Powiadom nas o tym telefonicznie

Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem tel. znajdującym się w zakładce KONTAKT i przekaż tę informację pracownikowi. Co więcej przypiszemy Ci eko-fakturę na stałe do Twojego konta klienta znajdującego się w naszej bazie.
Przede wszystkim musisz wiedzieć, że możesz zmienić swój wybór w każdej chwili.

Wyślij do nas wiadomość

Jeżeli zdecydujesz się na ten świadomy krok już po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym , potem zawsze możesz do nas wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy lub SMS o treści: EKO-FAKTURA + NIP firmy. (numery telefonów oraz adresy e-mial znajdziesz w zakładce KONTAKT).

jak-aktywowac-eko-fakture-chinahurt

Eko-Faktura to elektroniczna
pełnowartościowa
faktura VAT
wysyłana
na Twój adres e‑mail
w formie pliku PDF.

Jeżeli potrzebujesz, odwiedź oficjalny Serwis Rzeczpospolitej Polskiej w którym dowiesz się jak e-faktura ułatwia przedsiębiorcom prowadzenie biznesu i jakie korzyści z tego płyną.
Zobacz pod tym linkiem: 
SERWIS RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ 

Aby prawidłowo otworzyć Eko-fakturę:

po pierwsze otwieraj plik z fakturą po zapisie na dysku, przede wszystkim zainstaluj najnowszą wersję przeglądarki internetowej i programu Adobe Reader, co najważniejsze dodaj adres ksiegowosc@chinahurt.com do listy zaufanych nadawców, aby wiadomość nie trafiła do zakładki SPAM i abyśmy mieli pewność, że dokument od nas otrzymałeś.