Wszystko o kupowaniu

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Jak złożyć zamówienie?

Odpowiedź: Sklep został zaprojektowany tak, abyś mógł sobie poradzić ze złożeniem zamówienia. Jeżeli jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości kliknij tutaj i zapoznaj się ze szczegółami w postaci infografiki która poprowadzi Cię przez cały proces. W razie ewentualnych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 794 631 344.

Jak dokonać modyfikacji zamówienia?

Odpowiedź: Jeżeli chcesz nanieść zmiany w zamówieniu skontaktuj się z naszym konsultantem. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 794 631 344 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “KONTAKT”.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Odpowiedź: Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki oraz czas dostawy.
Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h. Czas dostawy wysłanego produktu zależy od wybranej formy transportu. Na przykład zamówienia nadawane za pośrednictwem kuriera najczęściej doręczane są kolejnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuży się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia  informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można też sprawdzić logując się na indywidualne konto klienta.

Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje weekendu oraz dni świątecznych.

Co oznaczają statusy zamówień?

Odpowiedź:
a) W trakcie realizacji – Twoje zamówienie zostało przyjęte i przekazane na Magazyn do skompletowania.
b) Oczekujące na wpłatę – oczekujemy na opłacenie przez Ciebie zamówienia. Po upłynięciu 5 dni zamówienie zostanie anulowane.
c) Wysłane – Twoja przesyłka otrzymała już list przewowzowy. W tym momencie oczekuje na odbiór przez kuriera, bądź jest już w drodze do Ciebie.
d) Anulowane – zamówienie zostało usunięte z powodu braku wpłaty, bądź złożonej rezygnacji mailowej.
e) Zrealizowane – zamówienie zostało dostarczone.

WYSYŁKA

Jakie są dostępne metody dostawy?

Odpowiedź: Będąc w koszyku wybieramy sposób dostawy. Na chwilę obecną jest to kurier GLS.

W jakim terminie przesyłka zostanie doręczona?

Odpowiedź: W 98% wypadków jest to 24h od momentu odebrania paczki przez kuriera z naszego magazynu.

Gdzie mogę śledzić przesyłkę?

Odpowiedź: W naszej zakładce “wysyłka” można bezpośrednio przejść na stronę dostawcy, gdzie podając numer listu przewozowego można określić, gdzie paczka aktualnie się znajduje. Podsumowując – wyjdź ze strony wszystko o kupowaniu i kieruj się na podstronę wysyłka.

Czy kurier kontaktuje się przed próbą doręczenia paczki?

Odpowiedź: Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego przed dostarczeniem przesyłki. Otrzymasz natomiast wiadomość sms z podanym terminem dostawy zamówienia. Termin dostawy można również sprawdzić na stronie przewoźnika.

PŁATNOŚCI

Jakie są dostępne metody płatności?

Odpowiedź: Możesz skorzystać z płatności przy odbiorze (pobranie kurier), bądź złożyć zamówienie i opłacić je wcześniej. Przesyłka będzie tańsza niż w przypadku płatności za pobraniem.

Ile mam czasu na opłacenie zamówienia?

Odpowiedź: Na opłacenie zamówienia czekamy 5 dni. W przypadku braku wpłaty w ciągu 5 dni zamówienie zostanie anulowane.

Jak mogę zmienić formę płatności?

Odpowiedź: W celu naniesienia zmian w zamówieniu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem 794 631 344 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “KONTAKT”.

ZWROTY I REKLAMACJE

Jak dokonać zwrotu lub reklamacji?

Odpowiedź: Niezwłocznie należy się skontaktować pod naszym numerem telefonu 535 117 244, bądź przesłać informację przez formularz kontaktowy w zakładce “KONTAKT”.

Na jaki adres należy odesłać paczkę?

Odpowiedź: Paczkę należy odesłać na adres Magazynu Głównego mieszczącego się w Sosnowcu. Dokładny adres można zobaczyć w zakładce “KONTAKT”.

W jakim czasie i w jaki sposób zostaną mi zwrócone środki?

Odpowiedź: Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni. Zwrot środków otrzymasz tą samą drogą, jaką opłaciłeś zamówienie. W przypadku, gdy opłaciłeś zamówienie tradycyjnym przelewem lub dokonałeś płatności przy odbiorze refundacja nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie.

China HURT - hurtownia artykułów po 4zł