Sprowadzanie towaru z Chin

Bezpośredni import na zamówienie

Aktywnie poszukujemy towary i dostawców, kontrolujemy zamówienia, organizację odpraw celnych i transport do Klienta (finansujemy cały proces importu). Import na zamówienie z Chin, to towar sprowadzony na Państwa indywidualne zamówienie w najłatwiejszy możliwy sposób, bez zbędnych formalności.
Wybieramy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, oszczędność czasu i niskie koszty. W związku z tym stworzyliśmy kompleksową usługę importu towarów na zamówienie z Chin do Polski oraz bezpośrednio do Klienta docelowego.

Asortyment z Chin sprowadzamy już od wielu lat – dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom pełen zakres usług i kompleksową obsługę. Sprowadzamy towary specjalnie pod naszego klienta – poszukujemy producenta, negocjujemy cenę i dostarczamy ustalony wcześniej towar do Państwa magazynu w ciągu zaledwie 2-3 miesięcy. Żeby lepiej zobrazować jak wygląda import na zamówienie z Chin i innych krajów azjatyckich przygotowaliśmy podsumowanie podzielone na 6 etapów.

ETAP 1

Określenie wymagań i warunków zamówienia
klienta

Co robimy my?
Analizujemy potrzeby klienta, weryfikujemy możliwości dostawcy
i wymagania Klienta, wybieramy dostawcę i przeprowadzamy u niego audyt. Następnie negocjujemy warunki zamówienia oraz przedstawiamy finalną ofertę i jasno określamy zasady współpracy.

ETAP 2

Podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki umownej

Co robimy my?
Przygotowanie procesu importu zakańczamy podpisaniem umów handlowych z producentami.
Kontrolujemy producenta przed produkcją, sprawdzamy proces produkcji i weryfikujemy towar przed wysyłką, aby być pewni że jest wolny od wad lub niedoskonałości.

ETAP 3

Rejestracja w PDR i uzupełnienienie dokumentacji

Co robimy my?
Kontrolujemy załadunek, następnie przygotowujemy dokumenty importowe i transportujemy towar, który spełnia warunki transportu drogą morską oraz na już ustalony termin odbioru w miejscu docelowym. W następnym kroku organizujemy odprawę celną.

ETAP 4

Transport morski

Co robimy my?
Przesyłka spełniająca warunki wywozu z danego kraju pakowana jest do kontenera, a następnie na statek.  W zależności od odległości pomiędzy portami dostawa trwa od 2 do 6 tygodni.

ETAP 5

Płatność

Co robimy my?
Czekamy na płatność za usługi oraz wszelkie formalności celne
i podatkowe. Wystawiamy FV oraz wszystkie niezbędne dokumenty. 
Po opłaceniu towar jest zwalniany
z magazynu.

ETAP 6

Dostarczenie

Co robimy my?
Nadzorujemy w dalszym ciągu cały proces transportu. Jeżeli wszystko się zgadza – zwolniona przesyłka oczekuje na odbiór lub dokonywany jest jej transport do miejsca docelowego.

Zainteresowany?

Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do zakładki KONTAKT.
Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i dostarczyć upragnione produkty.
China HURT - hurtownia artykułów po 4zł