Sprowadzanie towaru z Chin. Bezpośredni import na zamówienie z Chin.

Aktywnie poszukujemy towary i dostawców, kontrolujemy zamówienia, organizację odpraw celnych i transport do Klienta (finansujemy cały proces importu). Import na zamówienie z Chin, to towar sprowadzony na Państwa indywidualne zamówienie w najłatwiejszy możliwy sposób, bez zbędnych formalności.
Wybieramy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, oszczędność czasu i niskie koszty. W związku z tym stworzyliśmy kompleksową usługę importu towarów na zamówienie z Chin do Polski oraz bezpośrednio do Klienta docelowego.

Produkty z Chin sprowadzamy już od wielu lat – dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom pełen zakres usług i kompleksową obsługę. Sprowadzamy towary specjalnie pod naszego klienta – poszukujemy producenta, negocjujemy cenę i dostarczamy ustalony wcześniej towar do Państwa magazynu w ciągu zaledwie 2-3 miesięcy. Żeby lepiej zobrazować jak wygląda import na zamówienie z Chin i innych krajów azjatyckich przygotowaliśmy podsumowanie podzielone na 3 etapy.

Z Chin i całej Azji sprowadzimy wszystko i żaden mur nam nie przeszkodzi!

Etapy importu z Chin

Etap 1. – Państwo określacie wymagania i warunki zamówienia

Co robimy my? – Analizujemy potrzeby klienta, Weryfikujemy możliwości dostawcy i wymagań Klienta, Wybieramy dostawcę i przeprowadzamy u niego audyt. Następnie negocjujemy warunki zamówienia i przedstawiamy finalną ofertę i jasno określamy zasady współpracy. Przygotowanie procesu importu zakańczamy podpisaniem umów handlowych z producentami.

Etap 2. Państwo Wpłacacie zaliczkę

Co robimy my? – Kontrolujemy producenta przed produkcją. Następnie sprawdzamy sam proces produkcji i weryfikujemy towar przed wysyłką, aby być pewnym że jest wolny od wszelkiego rodzaju wad lub niedoskonałości.

Etap 3. – Rejestracja w PDR oraz wypełnienie upoważnień do odprawy celnej. Wpłata pozostałej kwoty dostawcy. Płatność należności celno-podatkowych.

Co robimy my? – Kontrola załadunku. Następnie przygotowujemy dokumenty importowe i transportujemy towar. Później organizujemy odprawę celną. Po załatwieniu wszelkich formalności towar wyjeżdża z portu docelowego i jest dostarczany do magazynu Klienta. Po dostarczeniu towaru następuje ostateczne rozliczenie i podsumowanie całej procedury importu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani importem na zamówienie z Chin, lub macie jakieś pytania lub wątpliwości, to zapraszamy serdecznie do zakładki KONTAKT. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i dostarczyć upragnione produkty.