Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Artykuły dla zwierząt to jedna z głównych kategorii w naszej ofercie. U nas znajdziesz wiele produktów dla psów i kotów. Wiemy jak sprawić, aby Twój pupil był szczęśliwy i zadowolony z życia.

Posiadamy szeroki wybór zabawek, zarówno dla mniejszych oraz większych przedstawicieli swojego gatunku. Każdy z zainteresowanych naszym asortymentem odszuka coś dla siebie pod wieloma względami. Na przykład pod względem materiału wykonania m.in. zabawki sylikonowe, z tworzyw sztucznych z domieszkami plastiku oraz tworzyw pochodzenia naturalnego, na przykład ze sznurów jutowych. Juta idealnie sprawdzą się np. dla kotów lub gryzoni.

Koniecznie musisz zobaczyć nasz asortyment. Po wejściu w dany produkt, w wielu z nich odszukasz dodatkowe opisy, które na pewno przyczynią się do wyboru produktów z naszej hurtowni. Warto zapoznać się czy dana zabawka wydaje dodatkowe dźwięki, które na pewno zainteresują małych pupili. Przykładem mogą być piszczałki dla psów lub dzwoneczki dla kotów.

Oprócz zabawek dla zwierząt posiadamy również inne gadżety, takie jak wlepki odstraszające komary z olejkiem cytrynowym na chłodniejsze, letnie dni.
Artykuły dla zwierząt w ChinaHURT są wysokiej jakości, stąd pojawił się pomysł wprowadzenia dodatkowego asortymentu. Na chwilę obecną mamy smycze, obroże oraz szelki dla mniejszych zwierząt. Jest możliwość zakupienia zarówno smyczy standardowych, jak i automatycznych o różnych długościach.
Zdjęcia naszych produktów są aktualizowane na bieżąco. Masz pewność, że artykuły dla zwierząt od nas z hurtowni zawsze przedstawiają całą gamę kolorystyczną danego towaru.

Warto również zwrócić uwagę, że posiadamy artykuły do pielęgnacji m.in. szczotki do czesania oraz ręczniki. Wiele ręczników posiada motywy zwierzęce, co uniemożliwi pomylenie ręcznika domowego z ręcznikiem dla zwierzaka.
Zakupisz u nas również szczotki do sierści oraz tzw. furminator do podszerstka, który co jakiś czas pojawia się w naszej ofercie.