Asortyment na cmentarz to kategoria w której znajdziecie produkty okolicznościowe. U nas w hurtowni możecie zakupić np. znicze LED, kwiaty cmentarne oraz inne dekoracje i ozdoby na groby.
Posiadamy szeroki wybór kwiatów, które największą popularnością cieszą się w okresie świat takich jak Wszystkich Świętych, czy Boże Narodzenie. Można u nas zakupić chryzantemy, bądź inne kwiaty sztuczne, które nadają się do przyozdobienia grobów.
Stanowcza większość kwiatów sztucznych to kwiaty, które są złożone i nie jest potrzebny dodatkowy nakład pracy na skompletowanie każdej sztuki. Kwiaty, które są do złożenia mają taką informację w specyfikacji danej pozycji. Posiadamy szeroki asortyment materiałów z jakich towar jest wykonany. W ofercie m.in. kwiaty z tworzyw sztucznych lub z domieszką sylikonów, dzięki czemu są one odporne na działanie opadów atmosferycznych.

W stałej ofercie posiadamy również znicze LED o różnych wysokościach i średnicach. Stanowcza większość zniczy posiada w zestawie baterie. Warto kliknąć w produkt, aby się dowiedzieć dodatkowych informacji o danym modelu. Duże zainteresowanie zniczami na cmentarz, bądź na użytek dekoracyjny popchnęło nas do tego, aby wprowadzić tę kategorię i umożliwić naszym klientom łatwiejsze przemieszczanie się po stronie sklepu.
Co jakiś czas w ofercie można również odszukać dużą ilość dekoracji i ozdób LED z motywami pasującymi na grób. Są to na przykład krzyże, które świecą w kolorach RGB, bądź figurki akrylowe z motywem Matki Boskiej. Co jakiś czas pojawiają się nowe produkty w tej kategorii, więc warto odwiedzać nasz sklep, aby mieć informacje na bieżąco. W szczególności tyczy się to punktów, które prowadzą sprzedaż takiego asortymentu.