Okulary do czytania to bardzo popularna kategoria w naszym sklepie internetowym. Posiadamy duży wybór mocy okularów od +1 dioptrii do +4 dioptrii. Każde pozycje posiadają mieszankę mocy w opakowaniu. Stanowczą większość pakujemy po 24 sztuki lub po 20 sztuk. Posiadamy modele zarówno dla ludzi młodych z kolorowymi oprawami oraz modele klasyczne. Modele klasyczne są najbardziej pożądane dla klientów zarówno starszych i młodszych, którzy cenią sobie klasykę.

Okulary do czytania to kategoria, która jest cały czas uzupełniana o nowe modele. Dzięki temu mają Państwo szeroki wybór towaru, a klienci będą zadowoleni z zakupów u Państwa. Część modeli ma dodatkowe ograniczniki przy nausznikach, które amortyzują upadek i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia oprawek. W naszych okularach są szkła bezpieczne czyli plastikowe i z innych tworzyw sztucznych. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie możecie wzbogacić swój asortyment i mieć pewność, że są to produkty stałe w naszej ofercie to trafiliście idealnie. U nas znajdziecie wszystkie najnowsze i najbardziej modne modele oprawek w każdym roku. Śledzimy te trendy przed każdym zamówionym importem i będziemy to robić.

Na przestrzeni najbliższych miesięcy wprowadzimy również okulary przeciwsłoneczne. Podjęliśmy tę decyzję, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie odnośnie importu, który Was interesuje – prosimy zgłaszać takie informacje na adres e-mail.