Firma China HURT to hurtownia artykułów sprowadzanych z Chin oraz bezpośredni importer z Chin.

Od 2006 roku prowadzimy sprzedaż hurtową w zakresie wszystkich towarów potrzebnych w domu. Nasza hurtownia artykułów z Chin posiada ogromny wybór produktów.

Szeroki wybór artykułów
Posiadamy artykuły zarówno do wystroju wnętrz, jak również do wyposażenia domu i ogrodu, etui do okularów dla optyków oraz artykuły biurowe i szkolne, zabawki, kwiaty sztuczne, olejki, figurki, kadzidełka, lustra, wycieraczki, narzędzia, zegary oraz wiele, wiele innych użytecznych produktów.

Ozdoby świąteczne i okazjonalne
W naszej ofercie posiadamy również towary okazjonalne takie jak: ozdoby bożonarodzeniowe, wielkanocne, walentynkowe. Jesteśmy także dystrybutorem torebek prezentowych.

Podstawowa działalność
Podstawową działalnością naszej firmy jest import i zaopatrzenie dla sklepów i hurtowni na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego www.ChinaHURT.com

Hurtownia i sklepy stacjonarne
Nasze towary można również nabyć w placówkach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Nasza hurtownia online z Chin regularnie dostarcza nowy towar. Zaopatrujemy popularne sklepy “wszystko po 4zł”. Prowadzimy sprzedaż eksportową, wewnątrzwspólnotową oraz sprzedaż Tax Free (dającą możliwość wypłaty podatku VAT dla naszych odbiorców). 

Bezpośredni import z Chin
Bezpośrednia współpraca z dostawcami z Dalekiego Wschodu pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej listy odbiorców, nawet tych najbardziej wymagających. Wszystkie sprowadzone przez nas towary są dokładnie sprawdzone pod względem jakości i wyglądu. Kupując towary w ChinaHURT, macie Państwo pewność, że relacja ceny do jakości jest na najwyższym poziomie

Import na zamówienie
Pomagamy również w imporcie z Chin i Azji. Dzięki wykorzystaniu posiadanych przez nas kontaktów w Chinach oraz wieloletniego doświadczenia w imporcie z Azji możecie Państwo skorzystać z naszych usług i importować towary prosto z Chin. Nasze doświadczenie to przede wszystkim znajomość procedur importu, organizacja transportu oraz wszystkie formalności. Od teraz nie muszą się Państwo martwić o cło, uciążliwe formalności i dostawę. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Oprócz towarów dostępnych w naszym sklepie internetowym możemy sprowadzić dla Państwa towar na życzenie. Nasza hurtownia artykułów z Chin ma doświadczenie w imporcie i handlu hurtowym oraz detalicznym produktami z Azji.

Mogą Państwo do nas pisać, dzwonić, odwiedzić nas w punktach stacjonarnych.

 

china hurt sklep siedziba hurtownia chińska, hurtownia artykułów z chin