Realizacja zamówienia

Odpowiedź: Sklep został zaprojektowany tak, aby każdy mógł sobie poradzić ze złożeniem zamówienia. Jeżeli jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości kliknij tutaj i zapoznaj się ze szczegółami w postaci infografiki która poprowadzi Cię przez cały proces. W razie ewentualnych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 794 631 344.

Odpowiedź: W celu naniesienia zmian w zamówieniu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem 794 631 344 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “KONTAKT”.

Odpowiedź: Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki oraz czas dostawy.
Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h. Czas dostawy wysłanego produktu zależy od wybranej formy transportu:
– zamówienia nadawane za pośrednictwem kuriera oraz Paczkomatów InPost najczęściej doręczane są kolejnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia (także w przypadku opóźnienia) informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można też sprawdzić logując się na indywidualne konto klienta.

Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje weekendu oraz dni świątecznych.

Odpowiedź:
a) W trakcie realizacji – Twoje zamówienie zostało przyjęte i przekazane na Magazyn do skompletowania.
b) Oczekujące na wpłatę – oczekujemy na opłacenie przez Ciebie zamówienia. Po upłynięciu 5 dni zamówienie zostanie anulowane.
c) Wysłane – Twoja przesyłka otrzymała już list przewowzowy. W tym momencie oczekuje na odbiór przez kuriera, bądź jest już w drodze do Ciebie.
d) Anulowane – zamówienie zostało usunięte z powodu braku wpłaty, bądź złożonej rezygnacji mailowej.
e) Zrealizowane – zamówienie zostało dostarczone.

Wysyłka

Odpowiedź: Będąc w koszyku wybieramy sposób dostawy. Na chwilę obecną jest to kurier GLS lub Poczty Polskiej.

Odpowiedź: W 98% wypadków jest to 24h od momentu odebrania paczki przez kuriera z naszego magazynu.

Odpowiedź: W naszej zakładce “Śledzenie przesyłki” można bezpośrednio przejść na stronę dostawcy, gdzie podając numer listu przewowego można określić, gdzie paczka aktualnie się znajduje.

Odpowiedź: Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego przed dostarczeniem przesyłki. Otrzymasz natomiast wiadomość sms z podanym terminem dostawy zamówienia. Termin dostawy można również sprawdzić na stronie przewoźnika. 

Płatności

Odpowiedź: Możesz skorzystać z płatności przy odbiorze (pobranie kurier), bądź złożyć zamówienie i opłacić je wcześniej. Przesyłka będzie tańsza niż w przypadku płatności za pobraniem.

Odpowiedź: Na opłacenie zamówienia czekamy 5 dni. W przypadku braku wpłaty w ciągu 5 dni zamówienie zostanie anulowane.

Odpowiedź: W celu naniesienia zmian w zamówieniu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem 794 631 344 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “KONTAKT”.

Zwroty i reklamacje

Odpowiedź: Niezwłocznie należy się skontaktować pod naszym numerem telefonu 794 631 344, bądź przesłać informację przez formularz kontaktowy w zakładce “KONTAKT”.

Odpowiedź: Paczkę należy odesłać na adres Magazynu Głównego mieszczącego się w Sosnowcu. Dokładny adres można zobaczyć w zakładce “KONTAKT”.

Odpowiedź: Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni. Zwrot środków otrzymasz tą samą drogą, jaką opłaciłeś zamówienie. W przypadku, gdy opłaciłeś zamówienie tradycyjnym przelewem lub dokonałeś płatności przy odbiorze refundacja nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie.