Zwroty i reklamacje

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie zwroty i reklamacje, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z zakupu. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

  • Każdy produkt przed wysłaniem paczki do Państwa jest przez nas wnikliwie sprawdzany. Staramy się wykluczyć wszelkie wady i uszkodzenia.
  • Przykładamy wielką wagę do spakowania paczki tak aby dotarła do Klienta bez uszkodzeń. Pprzedmioty są opakowane, wewnątrz paczki jest wypełniacz, całość pakujemy w sztywne i trwałe kartony.
  • Każda paczka nadana firmą kurierską GLS jest ubezpieczona.D la bezpieczeństwa oklejona również z zewnątrz naklejką „ostrożnie szkło”.

PROCEDURA REKLAMACYJNA

Zrób zdjęcie uszkodzonych/wadliwych/pomylonych produktów i prześlij nam na adres reklamacje@chinahurt.com.
Podaj również nr faktury oraz kod produktu (Indeks) – przyśpieszy to naszą weryfikację oraz rozpatrzenie reklamacji.

Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację. Dodatkowo żądanie Klienta w związku z wadą towaru. W razie ewentualnych pytań dodatkowym prosimy o kontakt z naszym działem reklamacyjnym – numer telefonu znajduje się w zakładce KONTAKT.

  • Zwrot odbywa się na koszt zwracającego. Uprzejmie prosimy o dołączenie do zwracanego towaru faktury lub oświadczenia odstąpienia od umowy.
  • W przypadku pomyłki i wysłania innego przedmiotu niż był w zamówieniu zwracamy koszty odesłania towaru oraz wysyłamy na swój koszt towar zgodny z zamówieniem.
  • W przypadku zwrotu/reklamacji nie odbieramy przesyłek wysłanych “za pobraniem” lub związanych z jakimikolwiek kosztami odbioru.
  • Uwaga: Prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera/listonosza w przypadku gdy paczka dotrze do Państwa uszkodzona, a także kontakt z naszym sklepem.
  • Wszystkie zwroty i reklamacje prosimy odsyłać na adres naszego magazynu
    China HURT Kamil Przybyłowski ul. Rudna 14, 41-200 Sosnowiec.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w jej posiadanie.

Aby skorzystać z tego prawa, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Wystarczy pismo wysłane pocztą lub drogą elektroniczną.

          W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności.

          Więcej informacji można odszukać na oficjalnej stronie GOV pod tym linkiem.